ВІД`ЄДНАННЯ БОРЖНИКІВ

Відповідно до Закону України «Про житлово-комунальні послуги»; Постанови КМУ «Про затвердження Правил надання послуг з централізованого водопостачання та централівзованого водовідведення » від 05.07.2019р. № 690 та «Договору про надання послуг  з централізованого водопостачання та централізованого водовідведення» - споживач зобов'язаний оплачувати послуги в установлений договором строк. Розрахунковим періодом є календарний місяць.

Згідно ч.4 ст. 26 Закону України «Про житлово-комунальні послуги» «2454-VIII від 07.06.2018р. Виконавець комунальної послуги має право обмежити (припинити) надання комунальної послуги її споживачу у разі непогашення в повному обсязі заборгованості за спожиті комунальні послуги протягом 30 днів з дня отримання споживачем попередження від виконавця. Тому, якщо боржник вчасно не розрахуєтеся із заборгованістю за спожиті послуги, або не укладе договір реструктуризації заборгованості (з оплатою за перший місяць), наше підприємство припинить надання послуг з водопостачання та водовідведення шляхом чопування каналізаційної труби та від`єднанням централізованого водопроводу до вашого будинку.

Для відновлення надання послуг з централізованого водопостачання та/або централізованого  водовідведення необхідно буде сплатити розроблену калькуляцію за відключення та підключення до мережі. (300-700грн.).