Закон України «Про житлово-комунальні послуги»

Закон України "Про питну воду та питне водопостачання"

Закон України «Про метрологію та метрологічну діяльність»

Закон України "Про комерційний облік теплової енергії та водопостачання"

Постанова Кабінету Міністрів України «Про забезпечення єдиного підходу до формування тарифів на житлово-комунальні послуги» №869 від 1червня 2011 року

Постанова Кабінету Міністрів України «Про затвердження Правил надання послуг з централізованого опалення, постачання холодної та гарячої води і водовідведення та типового договору про надання послуг з централізованого опалення, постачання холодної та гарячої води і водовідведення» № 630 від 21 липня 2005 року.

Постанова Кабінету Міністрів України «Про затвердження Правил користування системами централізованого комунального водопостачання та водовідведення в населених пунктах України» № 190 від 27 червня 2008 року.

Рішення Виконавчого комітету Звенигородської міської ради «Про затвердження нормативів питного водопостачання для населення та інших споживачів м.Звенигородка, в яких відсутні прилади обліку» №219 від 06.10.2017р.

Рішення Виконавчого комітету Звенигородської міської ради «Про затвердження тарифу на послугу централізованого водопостачання та водовідведення та на послуги з постачання холодної води, водовідведення (з використанням внутрішньобудинкових систем) що надається КП ВВ ЗМР №84 від 15.05.2017р.

Правила прийому виробничих стічних вод в систему каналізації міста Звенигородка №155 від 19.05.2010р.